phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sławkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sławkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia przewagę oferowanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sławków oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Sławkowie realizujemy od dawna – zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim wybierać produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Sławkowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sławków oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sławków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do