phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tykocinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tykocinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Tykocin oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większą popularność z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Tykocin realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że taki opał wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Tykocinie serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Tykocin oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tykocin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów biznesowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do