phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Siedliszczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Siedliszczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Siedliszcze oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się doskonałą jakością. Tylko tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Siedliszczu realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Siedliszczu gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że to materiał produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Siedliszczu oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Siedliszcze

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów firmowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do