phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sławnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sławnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Sławnie oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład z zakupem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Sławno realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Sławnie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla otoczenia, jako że to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sławnie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sławno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do