phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świętochłowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świętochłowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Świętochłowicach oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności przez parę kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Świętochłowice realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Świętochłowicach serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Świętochłowice oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świętochłowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i budynków biznesowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do