phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czerwieńsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czerwieńsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Czerwieńsku oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i sprawdzone ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem właściwego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Czerwieńsk realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by także stawiać na materiały z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Czerwieńsku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, jako że to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Czerwieńsku oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czerwieńsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do