phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mroczy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mroczy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Mroczy oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Mrocza realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Mroczy gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Opał cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Mroczy oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mrocza

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do