phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Iłży.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Iłży i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Iłża oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z zakupem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się wysoką jakością. Wyłącznie tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Iłża realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Iłży gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Iłża oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Iłża

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do