phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ełku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ełku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to paliwo opałowe składające się z trocin drewna iglastego, które charakteryzuje się emitowaniem podczas spalania minimalnej ilości gazów niebezpiecznych dla środowiska naturalnego. Nasz pellet drzewny powstaje na nowoczesnych liniach produkcyjnych przy użyciu surowca pochodzącego od najlepszych dostawców w kraju, dzięki czemu charakteryzuje się powtarzalną jakością w obrębie całej serii. Co więcej, pellet opałowy TOP jest objęty certyfikatem EN Plus A1, w ramach którego nasza marka jest poddawana okresowym kontrolom jakościowym, a jednocześnie motywuje nas do dalszej pracy. Prowadzimy sprzedaż dobrego pelletu w Ełku oraz w innych polskich miastach na miejscu w wyselekcjonowanych składach opału, a także za pośrednictwem naszej firmowej strony producenta. Jesteśmy także przykładem na to, że cena pelletu może być korzystna i atrakcyjna w stosunku do jego bardzo wysokiej jakości.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Wśród wielu zalet ogrzewania pelletem warto wymienić koszt jego użytkowania, który jest znacznie niższy dla konsumenta niż w przypadku ogrzewania gazowego, sieciowego, elektrycznego lub olejowego. Pellet doskonale się sprawdza do ogrzewania prywatnych domów, jak i większych lub mniejszych budynków gospodarczych i obiektów firmowych, w których zwraca się także uwagę na aspekt ekologiczny. Dobry pellet emituje do atmosfery mniejszą niż standardowa ilość niebezpiecznych związków, dzięki czemu nie przyczynia się do pogorszenia stanu środowiska naturalnego w zbyt dużym stopniu. Co więcej, nasz pellet jest certyfikowany EN Plus A1, dzięki czemu pasuje do pieców na pellet klasy 5 i ecodesign. Zastosowanie tego paliwa w zbyt niskiej jakości może skutkować między innymi uszkodzeniem urządzeń grzewczych, które należą do najbardziej kosztownych elementów składowych każdej instalacji. Nasze paliwo opałowe doskonale pasuje do wszystkich współczesnych kotłów na pellet, a dzięki niskiej zawartości wilgoci oraz spiekalności jest także sposobem na przedłużenia ich trwałości.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas zakupu paliwa opałowego warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów, poza znalezieniem zaufanego miejsca. Jednym z nich jest nasza firma, która od lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości paliw. W przypadku pelletu opałowego niezwykle istotna jest kaloryczność, która mówi o ilości generowanego ciepła podczas jego spalania, które równomiernie rozchodzi się po wszystkich pomieszczeniach. Dodatkowo warto wybierać certyfikowane paliwa, które nie wiążą się z ryzykiem uszkodzenia urządzenia grzewczego. Najważniejszy jest certyfikat EN Plus A1, który jest obecnie wymagany przez większość producentów kotłów. Przed zakupem warto także zapoznać się z opiniami o pellecie, które są pisane przez użytkowników, co znacznie ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji. Istotna jest również cena pelletu, która powinna być adekwatna do oczekiwań i dostosowana do możliwości finansowych.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Jako renomowany producent oferujemy sprzedaż pelletu drzewnego w Ełku objętego certyfikatem EN Plus A1 w atrakcyjnej cenie za tonę. Prezentowane paliwo wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego też stanowi coraz częstszy wybór w przypadku gospodarstw domowych, a także obiektów firmowych. Produkcja pelletu jest również warta podkreślenia, gdyż opał ten powstaje z całości z wiórów tartacznych i trociny drewna iglastego, dzięki czemu emituje niewielkie ilości CO2 podczas spalania, którą można porównać do ilości absorbowanej przez drzewo w trakcie całego jego życia. Zapraszamy do zakupu najwyższej jakości pelletu drzewnego w Ełku w firmie TOP Pellet.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ełk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny to bardzo popularny opał, który można wykorzystać szeroko nie tylko w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, ale również w przypadku obiektów firmowych. Paliwo to sprawdzi się wśród osób, którym zależy na ekonomicznym i ekologicznym ogrzewaniu przy niewielkim koszcie. Nasza firma prowadzi hurt pelletu drzewnego, umożliwiając zakup wielu ton tego paliwa na atrakcyjnych warunkach, czego dowodem są korzystne ceny hurtowe.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do