phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Sączu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Sączu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Produkt jakim jest TOP pellet, to wyrób marki premium, powstający z trocin pozyskiwanych z drewna iglastego. Cechuje go wysoka jakość, poparta certyfikatem EN Plus A1. Pellet premium cyklicznie jest poddawany kontrolom jakości, między innymi w zakresie tego, czy nie jest on zanieczyszczony przez jakiekolwiek składniki mineralne. Dlatego klient zawsze otrzymuje dobry pellet, sprawdzony i nie spiekający się. Nasz pellet drzewny ma bardzo wysoką jakość, zdecydowanie przewyższającą to, co inni dostawcy mają do zaoferowania. Łatwo można to zweryfikować porównując nasz pellet workowany, z kartami specyfikacji innych produktów. Cena pelletu sprzedawanego przez nas, pozostaje przy tym stosunkowo niska. Sprzedaż pelletu jest prowadzona przez nas w specjalnych składach na terenie Nowego Sącza, gdzie pellet opałowy ma również odpowiednie warunki jeśli chodzi o przechowywanie. Ponadto oferujemy również możliwość zamówienia go bezpośrednio ze strony internetowej naszego producenta.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Pellet od lat jest testowany przez wielu klientów, którzy mieli okazję przekonać już się o jego niewątpliwych zaletach. Przede wszystkim ogrzewanie pelletem jest ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Można korzystać z niego zarówno w swoim domu prywatnym, jak i celem ogrzewania budynków firmowych. Jest to znacznie tańsza opcja, niż przykładowo ogrzewanie elektryczne lub też gazowe. Oczywiście wymagany jest jednak w takiej sytuacji piec na pellet. To umiarkowanie droga inwestycja, na którą można otrzymać również liczne dofinansowania. Kotły na pellet można zasilać jedynie tym materiałem i powinien być on możliwie jak najwyższej jakości. Dobry pellet pozostawia po sobie małą ilość popiołu, natomiast ten złej jakości może doprowadzić do trwałych uszkodzeń pieca oraz do jego korodowania. Korzystanie z wątpliwej jakości materiałów często prowadzi również do tego, że reklamacje na piec nie są w późniejszym czasie uznawane. Na terenie Nowego Sącza mogą Państwo zakupić nasz pellet workowany, posiadający odpowiedni certyfikat EN Plus A1.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet jest materiałem opałowym, który można nazwać również ekonomicznym. Jest także przyjazny dla środowiska, dlatego obecnie wiele osób decyduje się na korzystanie właśnie z niego. Można przy jego pomocy ogrzewać domy prywatne, budynki firmowe oraz wiele innych. Spalanie pelletu powoduje również minimalną ilość emitowanych szkodliwych związków do atmosfery. Aby pellet nie był szkodliwy dla kotła, powinna być odpowiednia kaloryczność pelletu, nie powinien on być zbyt wilgotny i koniecznie musi posiadać certyfikat EN Plus A1. Pellet opałowy musi spełniać wymagania odnośnie certyfikatu, ponieważ obecnie jest on wymagany przez większość producentów kotłów. Opinie o pellecie zamieszczone na stronach internetowych, mogą okazać się dla Państwa dobrym przewodnikiem po tym, jakie produkty naprawdę warto wybrać. Istotna podczas zakupu jest również cena pelletu. Nasza firma oferuje jego bezpośredni zakup na terenie Nowego Sącza, w korzystnych stawkach.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP pellet drzewny posiada certyfikat EN Plus A1, który wskazuje między innymi na wysoką kaloryczność produktu. Zawiera on również minimalną ilość wilgoci, jest niezwykle bezpieczny dla środowiska i pozyskiwany z trocin drzew iglastych. Produkcja pelletu odbywa się na bazie produktów odpadowych, co jest ekologicznym rozwiązaniem. Pellet oferowany przez nas, jest sprzedawany w składach na terenie Nowego Sącza. Producent pelletu dba o pozyskiwanie trocin ze sprawdzonych miejsc. Z tego względu sprzedaż pelletu prowadzona przez nas, cieszy się dużą popularnością.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowy Sącz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

TOP pellet drzewny jest obecnie bardzo popularny i stosowany przede wszystkim w prywatnych gospodarstwach domowych. Jest on jednak wykorzystywany również w obiektach firmowych. Pellet ceny hurtowe ma zdecydowanie najatrakcyjniejsze, dlatego warto kupować go w tonach, pakowanych w wygodne worki. Hurt pellet to świetny sposób na to, aby sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu. Nasz pellet ma niską zawartość popiołu oraz wilgoci, a sprzedawany jest przez nas na terenie Nowego Sącza.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do