phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wieleniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wieleniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Wieleniu oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie przez parę ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wieleń realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, jak również różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Wieleniu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Wieleniu oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wieleń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i obiektów firmowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do