phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Brzesku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Brzesku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Nowym Brzesku oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Tylko w taki sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Nowym Brzesku realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Nowym Brzesku gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Pellet odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowym Brzesku oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowe Brzesko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków firmowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do