phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ostrowie Lubelskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ostrowie Lubelskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza przewagę dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Ostrowie Lubelskim oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Ostrowie Lubelskim realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Klientów w Ostrowie Lubelskim serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ostrów Lubelski oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ostrów Lubelski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do