phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sopocie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sopocie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Sopocie oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Sopocie realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał wyróżnia się opłacalnością i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Sopocie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, ponieważ to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Sopocie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sopot

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, jako że to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do