phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kościanie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kościanie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kościan oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kościan prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Kościanie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla środowiska naturalnego, jako że jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, jak też korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kościanie oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kościan

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do