phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Błaszkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Błaszkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Błaszki oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Błaszki prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wybierać materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co gwarantuje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po budynku. Kupujących w Błaszkach serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady współpracy, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Błaszki oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Błaszki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do