phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skórczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skórczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Skórczu oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie domu lub firmy to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Wyłącznie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Skórcz prowadzimy od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu opał odznacza się opłacalnością i ekologią wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Skórczu serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Skórczu oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skórcz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do