phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lwówku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lwówku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Lwówek oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie przez kilka kluczowych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Lwówku prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności kupować materiały z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Lwówku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki współpracy, jak też korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Lwówek oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lwówek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do