phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kargowej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kargowej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Kargowej oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z głównych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie przez parę kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kargowa realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Kargowej serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kargowa oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kargowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do