phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dobrzycy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dobrzycy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Dobrzyca oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Dobrzycy realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas wykorzystania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Dobrzycy gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Dobrzyca oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dobrzyca

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, jako że to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do