phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Węgrowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Węgrowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Węgrowie oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje coraz większą popularność z paru istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Węgrowie realizujemy od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także kupować produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Węgrowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na naturę, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Węgrowie oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Węgrów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do