phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Głownie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Głownie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Głownie oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Głowno prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał wyróżnia się opłacalnością i ekologią wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności stawiać na materiały z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Głownie gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady partnerstwa, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Głownie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Głowno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do