phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rudniku nad Sanem.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rudniku nad Sanem i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Rudniku nad Sanem oraz całej Polsce, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Rudniku nad Sanem realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również wybierać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Rudniku nad Sanem serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Opał cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla natury, gdyż jest to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Rudniku nad Sanem oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rudnik nad Sanem

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do