phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żmigrodzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żmigrodzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Żmigród oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność ze względu na kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Żmigrodzie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego rodzaju opał odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Żmigrodzie serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla otoczenia, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Żmigrodzie oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żmigród

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, gdyż jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do