phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wolbromiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wolbromiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wolbrom oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Wolbromiu prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Wolbromiu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, gdyż to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Wolbromiu oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wolbrom

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do