phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Surażu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Surażu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Suraż oraz całej Polsce, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zyskuje coraz większą popularność przez kilka podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Surażu prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Surażu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na naturę, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Surażu oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Suraż

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów firmowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do