phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żurominie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żurominie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Oferowany przez nas pellet premium z linii TOP pellet to opał drzewny, który jest dedykowany klientom poszukującym wydajnych i ekonomicznych rozwiązań ogrzewania. Nasz pellet workowany powstaje z trociny drewna iglastego najwyższej klasy. Trocina ta jest dostarczana od wybranych dostawców, zapewniających jej odpowiednią czystość. Oznacza to, że jest ona pozbawiona zanieczyszczeń tj. piasek, kora oraz inne składniki mineralne przyczyniające się do pogorszenia jej parametrów. Dobry pellet powinien być objęty certyfikatem EN Plus A1, który jest przyznawany podczas wykonywania cyklicznych audytów jakościowych. Taki właśnie jest nasz pellet opałowy poddawany systematycznym kontrolom sprawdzającym jego parametry użytkowe. Jest to opał idealny do ogrzewania pomieszczeń w gospodarstwach domowych, jak i firmowych, gdyż jest bardzo wydajny. Warto zaznaczyć, że cena pelletu, a także jego jakość z pewnością zadowoli klientów poszukujących wydajnego biopaliwa. Realizujemy sprzedaż pelletu w miejscowości Żuromin, a także na składach opału w innych miastach oraz za pośrednictwem naszej strony internetowej pozwalającej na zakup pelletu drzewnego bezpośrednio od producenta.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

zalety ogrzewania pelletem

Dobry pellet powinien być bezpieczny w użytkowaniu, dlatego warto poszukiwać opału objętego certyfikatem EN Plus A1, który jest wymagany przez większość producentów kotłów na pellet, a ponadto świadczy on o wykonywaniu cyklicznych audytów jakościowych. Warto zaznaczyć, że użytkowanie opału niskiej jakości może spowodować, że piec na pellet będzie ulegał korowaniu, co w efekcie doprowadzi do jego uszkodzenia i dodatkowych kosztów związanych z jego wymianą. Ogrzewanie pelletem charakteryzuje się niską ceną eksploatacji niż w przypadku zastosowania ogrzewania miejskiego, olejowego, elektrycznego lub gazowego. Certyfikowany opał może być stosowany w piecach na pellet 5 klasy oraz ecodesign. Pellet jest opałem chętnie wybieranym przez zwolenników bardziej ekologicznych rozwiązań, ponieważ emituje do atmosfery znikomą ilość CO2, dlatego nie przyczynia się znacząco do powstawania smogu. Dodatkowym udogodnieniem jest zapakowanie go w poręczne worki umożliwiające wygodny transport i przechowywanie.

Jaki pellet wybrać -co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybór paliwa opałowego wbrew pozorom nie jest prosty, gdyż przed jego zakupem należy zapoznać się z jego parametrami wpływającymi na jego jakość i koszty eksploatacji. Istotną rolę odgrywa kaloryczność pelletu, która informuje nas o tym, ile ciepła jest generowanego podczas jego spalania. Warto zwrócić uwagę również na to, aby pellet opałowy posiadał certyfikat EN Plus A1 wymagany przez większość producentów kotłów. Certyfikat ten świadczy również o tym, że spalanie pelletu ma znikomy wpływ na emisję Co2 do atmosfery. Pellet niecertyfikowany może spowodować awarię urządzenia grzewczego i brak uznania gwarancji przez producenta urządzenia grzewczego. Podczas zakupu opału istotna jest również cena pelletu, która powinna być dostosowana do zasobności portfela klienta. Znajdujący się w naszej ofercie opał wyróżnia się dużą ekonomicznością oraz wygodą użytkowania, dlatego też opinie o pellecie wśród klientów indywidualnych i firmowych są niezwykle pochlebne.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet- renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet drzewny znajdujący się w naszej ofercie posiada certyfikat EN Plus A1 świadczący o jego wysokiej jakości i bezpieczeństwie użytkowania. Wyróżnia się on na rynku wysoką kalorycznością, a także niską zawartością wilgoci. Dzięki temu nasz pellet jest chętnie wykorzystywany w gospodarstwach domowych, jak i w budynkach firmowych. Warto zaznaczyć, że jeśli chodzi o produkcję pelletu, to jest on wytwarzany z trocin z drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jako producent pelletu staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i oferujemy opał na terenie wielu miast Polski m.in. w miejscowości Żuromin. Sprzedaż pelletu odbywa się na wybranych najlepszych składach opału oraz poprzez stronę internetową bezpośrednio od producenta. Atrakcyjna cena za tonę pelletu sprawia, że koszty eksploatacji tego opału są niezwykle atrakcyjne.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żuromin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Ze względu na duże zainteresowanie wydajnym opałem prowadzimy hurt pellet, który skierowany jest dla klientów chcących zakupić dużą ilość opału na dogodnych warunkach. Nasze ceny hurtowe pelletu drzewnego są atrakcyjne, dzięki czemu jest to opał chętnie wybierany przez klientów firmowych, gdyż wyróżnia go wysoka opłacalność w eksploatacji. Nasz opał dostępny jest na wybranych składach opału w miejscowości Żuromin, a także w innych regionach Polski. Oferujemy również możliwość złożenia zamówień na pellet drzewny poprzez stronę internetową.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do