phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dobczycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dobczycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dobczyce oraz wielu regionach kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje coraz większą popularność ze względu na kilka kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Dobczycach realizujemy od dawna – zapraszamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Dobczycach gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, jako że to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki kooperacji, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Dobczycach oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dobczyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to idealny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do