phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kodowie-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kodowie-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Kodowie-Zdroju oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten opał zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kudowa-Zdrój realizujemy od wielu lat – zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Kodowie-Zdroju serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, gdyż to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Kodowie-Zdroju oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kudowa-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do