phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Poddębicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Poddębicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Poddębicach oraz wielu regionach kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Poddębicach realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Poddębicach gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał cechuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Poddębicach oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Poddębice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do