phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pilawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pilawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Pilawie oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź firmy to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się szczególnie z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Pilawa prowadzimy od dawna – zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności wybierać produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Pilawie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Pilawie oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pilawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do