phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bytomiu Odrzańskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bytomiu Odrzańskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Bytom Odrzański oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności ze względu na kilka kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Bytomiu Odrzańskim realizujemy od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią spalania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Bytomiu Odrzańskim serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, gdyż jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Bytomiu Odrzańskim oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bytom Odrzański

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do