phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Polanowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Polanowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Polanów oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się wysoką jakością. Wyłącznie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Polanowie prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie spalania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wybierać produkty z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Polanowie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Polanów oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Polanów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do