phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowych Skalmierzycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowych Skalmierzycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowe Skalmierzyce oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowe Skalmierzyce realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Nowych Skalmierzycach serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż to opał produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Nowe Skalmierzyce oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowe Skalmierzyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do