phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Strzelinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Strzelinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Strzelin oraz wielu regionach Polski, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Strzelin prowadzimy już od dawna – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie używania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Strzelinie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Strzelin oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Strzelin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do