phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stroniu Śląskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stroniu Śląskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Stronie Śląskie oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo cechowało się wysoką jakością. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Stronie Śląskie realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością i ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Klientów w Stroniu Śląskim serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Stronie Śląskie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stronie Śląskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do