phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Połczynie-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Połczynie-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Połczyn-Zdrój oraz wielu regionach kraju, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na parę ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Jedynie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Połczynie-Zdroju realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie używania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również kupować materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Połczynie-Zdroju serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla środowiska naturalnego, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Połczynie-Zdroju oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Połczyn-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do