phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Malborku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Malborku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Malborku oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania czy firmy stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Malbork realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas używania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Malborku serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Malborku oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Malbork

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do