phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pogorzeli.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pogorzeli i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Pogorzeli oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z paru podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Pogorzela realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by także wybierać produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Pogorzeli serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, gdyż to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pogorzela oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pogorzela

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny to doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do