phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krośniewicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krośniewicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Krośniewice oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Krośniewice prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas używania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Krośniewicach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, gdyż to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Krośniewicach oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krośniewice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do