phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Uniejowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Uniejowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Uniejowie oraz wielu regionach Polski, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się w szczególności z zakupem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Uniejowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wykorzystywać produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Uniejowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Uniejów oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Uniejów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie budynków prywatnych i budynków przemysłowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do