phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Staszowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Staszowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Staszowie oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Staszowie realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Staszowie gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Paliwo charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Staszowie oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Staszów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do