phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gołańczy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gołańczy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Gołańcz oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Gołańczy realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Gołańczy gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Gołańcz oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gołańcz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do