phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pleszewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pleszewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Pleszewie oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku to jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Pleszew realizujemy już od dawna – zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Pleszewie gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, jako że to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Pleszew oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pleszew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych i obiektów przemysłowych, jako że to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do