phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Oświęcimiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Oświęcimiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Oświęcim oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się świetną jakością. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Oświęcimiu prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również wykorzystywać materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Oświęcimiu gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Oświęcimiu oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Oświęcim

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do