phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Borku Wielkopolskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Borku Wielkopolskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Borku Wielkopolskim oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały cechowały się świetną jakością. Jedynie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Borku Wielkopolskim realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią spalania, jak również różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem opału warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co gwarantuje, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Borku Wielkopolskim gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, ponieważ jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Borek Wielkopolski oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Borek Wielkopolski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny to świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do