phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowej Soli.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowej Soli i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia wyższość dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym jakości ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Nowa Sól oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem właściwego pelletu. W ostatnim czasie ten opał zdobywa coraz większą popularność z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowa Sól realizujemy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wybierać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Nowej Soli gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Nowa Sól oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowa Sól

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny to świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do