phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zakliczynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zakliczynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zakliczyn oraz całym kraju, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Zakliczyn prowadzimy od dawna – zachęcamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru produktu warto przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Zakliczynie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Opał charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Zakliczynie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zakliczyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do