phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krzyżu Wielkopolskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krzyżu Wielkopolskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Krzyż Wielkopolski oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zdobywa coraz większe uznanie przez kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, przez co jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Wyłącznie w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Krzyżu Wielkopolskim realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wybierać materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Krzyżu Wielkopolskim serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, jako że jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Krzyż Wielkopolski oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krzyż Wielkopolski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do