phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Siechnicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Siechnicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Siechnicach oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa coraz większą popularność z paru kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Siechnice prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Siechnicach serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Siechnicach oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Siechnice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych i budynków biznesowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do